ساب زنی سنگ

سوالاتی در مورد کفسابی و ساب زنی

۱-کفسابی و یا ساب زنی سنگ هر چند سال یکبار لازم است ?

-پاسخ روشن دادن به این سوال شاید کمی مشکل باشد چرا که باید شرایط مختلفی را سنجید تا فهمید سنگسابی و ساب زنی سنگ هر چند وقت یکبار نیاز است شرایطی از جمله مقدار رفت و آمدی که روی سنگ اتفاق می افتد و یا مسکونی و تجاری بودن ساختمان و نوع سنگ و مقاومت آن و…

۲-آیا در ساب زنی و سنگسابی همیشه نیاز به لایه برداری است ?

-خیر موارد بسیار متعدد و مختلفی وجود دارد که نیاز به لایه برداری نیست مثلا در مواقع بسیاری که سنگ قبلا ساب خورده و یا ساب کامل نیازی نیست و کفسابی شستشویی و یا کفشویی که فقط مواد سطحی سنگ برداشته می شود نیازی به لایه برداری نمی باشد.

۳-تکلیف فاضلاب ساب زنی سنگ چه می شود ?

فاضلاب کفسابی بعد از گذشت زمانی می تواند روی سنگ خشک شده و جمع آوری آن سخت شود پس شاید بهتر باشدنسبتا  سریعا از سطح کف جمع آوری شده و در جای مناسبی تخلیه شود.

ساب زنی سنگ

سنگ سابی

۴-گوشه های دیوار که امکان سابیده شدن توسط دستگاه کف سابی روی آن وجود ندارد چگونه می تواند ساب بخورد ?

در ساب زنی کف ممکن است قسمت های جزئی که در اطراف دیوار وجود دارد نتوان به وسیله دستگاه ساب زنی کرد که در این مرد می توان این قسمت را با ساب دستی با ابزار مخصوص کفسابی و سنگسابی و ساب زنی کرد.

فواید ساب زنی سنگ

ساب زنی سنگ فواید متعددی را می تواند موجب شود از جمله نوسازی سنگ و جرم گیری سنگ و نظافت و شستشوی کف و نیز زدودن لکه های روی سنگ از طریق لایه برداری و نیز ساب زنی می تواند سنگی را که با گذشت زمان مات شده به حالت براق و شفاف دربیاورد و صیقل دادن و جلا دادن سنگ کف و فواید کاربردی دیگر .

سابزن و ساب زنی سنگ
ساب زنی

ساب زنی و تاثیر آن در روحیه و شادابی محیط :

کفسابی و ساب زنی با توجه به تمیزی و جلایی که روی کف و ایجاد می  کند و زیبایی و درخشندگی ای که معمولا ایجاد می  کند می تواند در روحیه بسیار تاثیر گذاشته و باعث نشاط و شادابی شود مخصوصا در اماکن پر تردد مثل اداره و یا مدرسه و فرودگاه ساب زنی سنگ و کفسابی می تواند در شادابی محیط بسیار تاثیر گذار باشد.

سابزن در تهران – ساب زن -ساب زدن سنگ چیست  و کاربرد آن چیست- ساب کف ۰۹۱۲۶۰۰۵۵۶۳