قیمت کفسابی سنگ :

معیار های گوناگونی می تواند در تعیین هزینه و قیمت گذاری سنگ تاثیر گذار باشد .

قیمت گذاری مناسب و درست در کفسابی نیز همچون بسیاری از کارهای دیگر بسیار پر اهمیت و مهم می باشد.

**متراژ: از معیار های مهم در قیمت گذاری کفسابی بزرگ یا کوچک بودن کار و به عبارت دیگر متراژ کار می باشد به گونه ای که سنگسابی و کفسابی هم می تواند به صورت چکی و یا متری انجام شود.

***نوع سنگ :نوع سنگ و درجه سختی آن در به موازات اینکه در فرایند کف سابی می تواند زمان های متفاوتی را برای اجرا نیازمند باشد در نتیجه در قیمت کفسابی و سنگ سابی نیز تاثیرگذار می باشد.

***ساب قبلی : این که سنگ قبلا ساب خورده یا نه نیز می تواند در فرایند کفسابی و تعداد مراحل آن و نیز زمان تاثیرگذار بوده و در نتیجه در قیمت کفسابی نیز موثر باشد.

**برق ساختمان :این که ساختمان برق سه فاز داشته باشد یا خیر در هزینه و قیمت کفسابی موثر است چرا که دستگاه سه فاز می تواند در زمان زودتر کار را اجرا کرده و در نتیجه هزینه کمتری داشته باشد.

**نوع ساب :کفسابی انواع مختلفی دارد و به منظور های متفاوتی می تواند اجرا شود. بنابراین انواع مختلف ساب زنی سنگ با توجه به این که ابزار ها و نیز مراحل مختلفی نیاز دارند و نیز به لحاظ زمان اجرا شدن نیز با هم تفاوت دارند بنابراین منطقی است که نوع کفسابی نیز در قیمت سنگ سابی تاثیر گذار باشد.

قیمت نماشویی و کار در ارتفاع :

هزینه نماشویی نیز در ارتباط با چند متغیر و معیار اصلی متفاوت باشد . از جمله موارد تاثیر گذار در قیمت نماشویی ساختمان می تواند این موارد باشد:

ساب زدن سنگ کف

***متراژ:این مورد در نماشویی نیز همچون کفسابی مهم بوده و می تواند بر اساس کم یا زیاد بودن متراژ به صورت چکی(قیمت کلی)و یا متری قیمت گذاری شود.

***تعداد طبقات :در امر شستشوی نما تعداد طبقاتی که نیاز به کار در نمایشات وجود دارد مهم می  باشد.

***داشتن و یا نداشتن داربست:در هر مورد بر اساس این که داربست نصب شده باشد و یا این که کار در ارتفاع و نماشویی با طناب انجام شود قیمت نماشویی می تواند متفاوت باشد.

ارتفاع : ارتفاع ساختمان مورد نظر نیز در هزینه و قیمت کلی نماشویی می تواند موثر باشد.

نوع خدمات کار در ارتفاع:این که در نمای ساختمان چه نوع خدماتی لازم الاجراست از جمله شست و شو و یا پیچ و رولپلاک و یا رنگ آمیزی و… در تعیین هزینه کلی کار تاثیر گذار می توا ند باشد.

قیمت کف سابی، تخمین هزینه کفساب در سال ۱۴۰۱ – سنجاق ساید
البته در تعیین قیمت سنگسابی سنگ این نکته تاثیر دارد که آیا سنگ قبلاً ساب خورده و یا اینکه برای اولین بار این کار انجام می شود. در سنگ هایی که قبلاً عمل کف سابی …· ‎ریال ۶۰۰٬۰۰۰ تا ‎ریال ۵٬۰۰۰٬۰۰۰
https://cafekafsabbi.com › قیمت-کف…
قیمت کفسابی سال ۱۴۰۱|کفسابی و ۵عامل تاثیر گذار در قیمت سابزنی و سنگساب
در زیر قیمت کفساب انواع سنگ را مشاهده می کنید که بر اساس پارامترهای … سلام برای کفسابی ۵ طبقه سنگ دهبید هر طبقه حدود ۱۲۰ متر مربع جمعا ۶۰۰ متر مربع اجرت …
https://kafsabifarzi.com › اجرت-کف…
اجرت ساب سنگ کف
قیمت و اجرت ساب زدن سنگ آن طبق مصوبه کفشویی سنگ محاسبه و ارزیابی می شود. قیمت کفسابی در تهران. تهران یکی از شهر هایی است که بیشترین خواهان کف سابی ساختمان و ساب …
کفسابی: اگر به دنبال قیمت کفسابی سنگ، سرامیک، موزائیک هستید با ثبت جزئیات درخواست خود، از بهترین شرکت‌های کف سابی در “خدمت از ما” به رایگان هزینه کفسابی ‎ریال ۳۰٬۰۰۰ تا ‎ریال ۲۵۰٬۰۰۰
قیمت کف سابی سنگ به چه… &عوامل موثر بر قیمت خدمات…
کفسابی ارزان قیمت &قیمت سنگ ساب دستی
قیمت دستگاه کف ساب موزاییک و سرامیک

سایر خدمات مرتبط :

قیمت کفسابی سنگ و قیمت کف سابی – کفسابی در تهران -هزینه کفسابی-قیمت کفسابی گرانیت و سرامیک و بتن و سنگ – هزینه نماشویی -قیمت نماشویی ساختمان -قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان -قیمت نماشویی با طناب