نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

خارجی ترین قسمت ساختمان ، نمای ساختمان می باشد.

در ساخت نمای ساختمان از مصالح مختلفی استفاده میشود مانن نماهای سنگی ، سیمانی ، آجری و یا شیشه ای و آلمینیومی باشد و در برخی مواقع نیز در ساختمانها از ترکیبی از مصالح استفاده می شود .

نماشویی در تهران

نماشویی به معنای شست و شوی نمای ساختمان است. ساختمانها پس از مدتی ، در اثر باران، آلودگی هوا و گرد و خاک، دچار آلودگی و کثیفی می گردند .

عملیات نماشویی در واقع عملیاتی است که در طول آن نما شست و شو داده می شود و ظاهر ساختمان کاملا نو مثل روز اول تحویل داده می شود .

نماشویی با طناب

نماشویی بدون داربست

ما با استفاده از مواد و ابزار مناسب با کمک نیروهای با تجربه نماشویی ساختمان ها را انجام  میدهیم .

همچنین در هنگام نماشویی، نماشویان ما از استحکام سنگ های نما اطمینان پیدا کرده و نیز اگر در جایی از نما پوشش نما دچار مشکل باشد آن را تعمیر می کنند.

تعرفه نماشویی

نماشویی یکی از دشوارترین کارهای ممکن می باشد، زیرا نماشو باید در ارتفاع ، بصورت معلق کار شست و شوی پوشش نما را انجام دهد که این پروسه را بسیار دشوار می کند.

تعرفه نماشویی به ارتفاع ساختمان شما، میزان خسارت های نما و نوع پوشش نمای ساختمان شما بستگی دارد به همین دلیل معمولا نماشویان برای حساب کردن هزینه دقیق و زمان مورد نیاز احتیاج به بازدید از محل ساختمان شما دارند.

روش های نماشویی

در حال حاضر بیشتر نماشویی با استفاده از طناب صورت می پذیرد زیرا بسیار سریع تر و کم هزینه تر است، شخص نماشو خود را بوسیله طناب از ساختمان آویزان می کند و طبقه به طبقه پروسه شست و شوی نما را انجام می دهد، ولی روش دیگری نیز برای نماشویی وجود دارد و آن نماشویی با استفاده از داربست است

شست و شوی نما

به این معنی که برای شست و شوی نما ابتدا باید کا ساختمان داربست زده شود و سپس پروسه نماشویی انجام و در انتها داربست ها نیز جمع شوند که این روش کار نماشویی را بسیار کند و زمان بر می کند. همچنین امکان دارد در هنگام باز و بسته کردن داربست ها به نمای ساختمان صدمه وارد شود.

قیمت نماشویی با طناب یا بدون داربست در کرج و تهران- آسیاراپل
آسیا و راپل مجری نماشویی با طناب و خدمات شستشوی نما ، قیمت نماشویی ساختمان بدون داربست و با طناب در سراسر کشور . شماره تماس کارشناس : ۰۹۱۲۶۰۰۵۵۶۳
نماشویی با طناب چیست و چه مزایایی دارد ؟ کارابین راپل – ویرگول
خدمات نماشویی با طناب (راپل) در حال حاضر به منزله عمده ترین روش در حیطه شستشوی نمای سازه مورد توجه است که دربردارنده اقداماتی برای بهینه سازی وقت و هزینه ها …
‬‎

کلمات کلیدی پرکاربرد در ارتباط با این مطلب

نماشویی، شست و شوی نما ، نماشویی با طناب ، روش نماشویی ، نماشویی در تهران