جرم گیری سنگ

نظافت و جرم گیری سنگ می تواند در دو سطح جزئی و عمیق تقسیم بندی شود.

اگر مواد و آلودگی های سطحی سنگ به آسانی و به روش های متداول و رایج مثل دستمال کشیدن و غبار زدایی و جارو کردن و روش های ابتدایی پاکسازی شو  این جرم گیری نوعی جرم زدایی سنگ و تمیز کردن سنگ ساده وی اگر آلودگی ها به نحوی باشد که این روش ها پاسخ گو نباشد (نیاز به جرم گیری سنگ عمیق باشد )مثلا رنگ و یا سیمان روی سنگ ریخته و سفت شده باشد کف شویی یا کفسابی نظافتی می تواند بسیار سریع از پس این مشکل بر آید و کثیفی های گوناگون سنگ را تمیز کند.

کف شویی - جرم گیری سنگ

کفسابی سرامیک

سرامیک ها هم همچون سنگ امروز از کفپوش های بسیار کاربردی محسوب می شود که کفسابی روی آن بیشتر با عنوان کفسابی با فرچه یا کف شویی مطرح ا ست تا ساب شماره بندی کامل که این موضوع به جنس سرامیک و ساختار آن بر می گردد .

این شرکت در زمینه ی کفسابی سرامیک آماده ی سفارشات برای فرچه ساب می  باشد.

فرچه ساب (کفشویی) {کف شویی }

روشی که در آن چند عدد فرچه ی سیمی به صفحه زیر دستگاه نصب شده و این ابزارهای مخصوص عمل جرم گیری سنگ را انجام داده و تمیز کردن سنگ کف را اجرا می کند .

*** البته در بعضی از موارد جرم و کثیفی به گونه ای است که با فرچه سیمی به تنهایی پاک نمی شود که در این موارد برای کفسابی سرامیک و یا جرم گیری سنگ می توان از مواد اسیدی با ساخته خاص استفاده کرد البته باید تذکر داد که برای این کار باید احتیاط زیادی کرد و تخصص داشت تا این مواد اسیدی به سطح سنگ آسیب نرساند.

فرچه سیمی یا سیم فرچه چیست

برس ها یا ابزارهای خاصی که رشته های سیمی مخصوصی داشته  و به منظور نظافت و کف شویی ساختمان می تواند کاربری باشد.

کفشویی سرامیک و موزاییک- جرم گیری سنگ

سنگسابی

ماشین های  کف شویی

دستگاه کف شوی دو دسته دا رد : نوعی از آن دستی بوده و به صورت دستی می تواند هدایت شو د و عمل جرم زدایی سنگ را انجام دهد و نوع دیگر به صورت سرنشین دار باشد و با سوار شدن بر روی آن کنترل شده و عمل کف شویی را انجام دهد .

کفشویی سنگ و سرامیک ایران لوکس
کف شویی انواع سنگ و سرامیک ،کفشویی یا فرچه ساب به این شکل می باشد که ابتدا با ۳عدد فرچه ،نرم،یا ۳عدد لقمه سیناکس به زیر دستگاه نصب میشود کفشوییی حیاط یا کفشویی کارخانه و فرچه شویی سوله
کفشویی حیاط و فرچه شویی کارخانه و سوله بعنوان دو روش شستشو و تمیز کردن انواع کفپوش های سنگی ،موزائیکی، گرانیت و هر نوع کفپوش دیگر توسط شرکت ما انجام می شود.

پاک کردن رنگ از روی سنگ – برطرف کردن رنگ و ملات از روی سنگ -جرم زدایی سنگ کف ساختمان و تمیز کردن سنگ کف ساختمان -لکه گیری سنگ –  روش پاک کردن سیمان و گچ از روی سنگ -روش پاک کردن رنگ از روی سنگ کف -لکه روی سنگ و تمیز کردن سنگ قبر -اسکرابر و دستگاه مکانیزه شستوشو ی کف ساختمان -کف شویی سرامیک – دستگاه و ماشین کف شویی سنگ ، پلین و سرامیک – کف شویی در کرمانشاه    ۰۹۱۲۱۵۰۷۸۴۴