Kafsabi

?what is the kafsabi {kafsaby} job

?What is kafsabi useful for some of floor

آیا کفسابی برای کف مفید است ?

افزایش مقاومت سنگ با کفسابی

سنگ کف مخصوصا در مکانی مثل پارکینگ که در طول روز و شب ممکن است نقل و تردد اتومبیل و عبور فردی زیادی روی آن اتفاق بیفتد ممکن است پس از مدتی نیاز به سنگسابی و kafsabi داشته باشد که این کار ممکن است باعث افزایش عمر مفید و مقاومت سنگ شده و از لق زدن سنگ کف ممانعت به عمل آورد چرا که با برداشتن ناخنک مابین سنگ و یا موزائیک کف از کنده شدن و لق شدن آن جلوگیری شود. ویا حداقل عمرش را بیشتر کند.

Kafsabi

 

خدمات kafsabi و ساب کف

در فرآیند kafsabi با استفاده از ابزار های ساینده که گاها قسمتی از ترکیب آن سمباده ای می تواند باشد و در ماشین کفسابی و سنگ سابی نصب می شود سنگ سابیده شده و پرداخت می  تواند خورد. ماشین سابزن باید برای پرداخت دیسک یا صفحه ی خود را چرخانده و عمل kafsabi را اجرا بکند.

یکی از پیشنهادهایی که در هنگام خرید سنگ می توان داد این است که اگر قرار است بلافاصله پس از نصب سنگ عمل کفسابی انجام شود برای این که در قیمت و هزینه مصرف شده صرفه جویی شود سنگی خرید که در کارخانه ساب نخورده باشد وبه صورت خام باشد و پس از نصب و فرش کردن سنگ آن را با دستگاه کف سابی ساب زد.

Kafsabi

برای رفع گرد و غبار کف سابی چه می توان کرد

قسمتی از ماشین کف ساب که منبع یا مخزن آب آن است می تواند برای پر کردن آب در دستگاه استفاده شود که در حین کار kafsabi و sangsabi این آب به آرامی با باز کردن شیر دستگاه از آن خارج شده و کمینه سازی مقدار گرد و غبار را سبب شود.

چرا در فصل تابستان کار زیاد است ؟

تابستان ها به دلیل افزایش طول روز و خوب بودن هوا فصل کار گفته می شود و در این فصل قشر کارگر ها در آمد خوبی را دارند

در سنگسابی اگر به خوبی انجام شود حذف خش های حاصل از رفت و آمد می تواند انجام شود.

چه زمانی برای انجام کفسابی سنگ مناسب است

پاسخ این سوال همه ی روزهای سال می  تواند باشد چرا که زیبایی امری نیست و فقط در روز یا فصل خاصی نیاز باشد و در فصل دیگر نباشد البته در روزهای خاصی از سال مثل روزهای عید نوروز شاید تقاضاهای بسیار بیشتری برای kafsabi کف سابی و سنگسابی وجود داشته با شد اما تمام روز های سال می تواند بستر زمانی اجرای ساب سنگ باشد.

Kafsabi &sangsabi in Tehran and karaj

Sangsaby and polishing floor

Kafsabisang and it reasons   –   Floor stone grinding price